KONST / Litografier / Färglitografi 12691198
nr 1269 1198
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Dansande par. Signerad, numrerad 165/350. Motivet: 44x34 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 18:38:56
100 kr
300 kr
400 kr